Contactformulier

Heeft u een vraag stel hem hier.

Uw voor- en achternaam*

Uw e-mail*

Uw bericht

Ik geef Stilte in Beweging toestemming om mijn naam en e-mailadres te ontvangen, klik hier voor ons privacybeleid.

Algemene voorwaarden en privacy
Bewust en met respect gaan wij om met jouw persoonsgegevens en wordt er met zorg mee omgegaan. Wij doen ons best om je  privacy te waarborgen. Dit betekent onder meer dat wij: zorgvuldig omgaan met je persoonlijke en vertrouwelijke gegevens. Klik hier om ons privacybeleid te lezen.
Heb je een vraag aan een docent?
Voor degenen die af en toe thuis komen en nog met een vraag lopen, die misschien opkwam in een les of na een les, is er nu de mogelijkheid om je docent via de mail te benaderen. Dit is voor als er te weinig tijd voor of na de les bleek te zijn. Neem eerste even de tijd het antwoord in jezelf te vinden en mocht dit niet lukken en wil je graag nog even contact maken met de docent dan is deze mogelijkheid er.
Alle mailadressen op een rijtje:
marieke@stilte-in-beweging.nl Marieke Geurts-Schoenmakers
ellen@stilte-in-beweging.nl Ellen van Riel
saartje@stilte-in-beweging.nl Saartje van Breda
petra@stilte-in-beweging.n Petra van der Tuin
judith@stilte-in-beweging.nl Judith Zieltjens
marie-louise@stilte-in-beweging.nl Marie-Louise Dopheide
floris@stilte-in-beweging.nl Floris van Berkel

Het is niet wat je doet, dat er toe doet, het gaat om de liefde in wat je doet.
En je hoeft er niets voor te doen om die liefde er te laten zijn. Elias Amido